Site Meta (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Name
id: Nama

en: Path
id: Jalur

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Created
id: Dibuat

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Existing system path
id: Jalur sistem yang sudah ada

en: Changed
id: Berubah

en: About
id: Tentang
