Site Meta (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Name
mn: Нэр

en: Path
mn: Зам

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон
