Site Meta (8.x-1.5) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Existing system path
th: ตำแหน่งพาธของระบบที่ใช้อยู่

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Alias
th: นามแฝง

en: About
th: เกี่ยวกับ
