Site Meta (8.x-1.6) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Path
be: Сцежка

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Existing system path
be: Існуючы сістэмны шлях

en: Alias
be: Аліас

en: About
be: Аб
