Site Meta (8.x-1.6) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Name
bg: Име

en: Path
bg: Път

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от

en: Existing system path
bg: Съществуващ системен път

en: Alias
bg: Псевдоним
