Site Meta (8.x-1.6) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Existing system path
bo: གནས་ཡོད་པའི་མ་ལག་གི་བརྒྱུད་ལམ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Alias
bo: མིང་གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད
