Site Meta (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: Path
hu: Útvonal

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Existing system path
hu: Drupal alapértelmezett útvonal

en: Changed
hu: Módosítva

en: Alias
hu: Álnév

en: About
hu: Leírás

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Either the path '@link_path' is invalid or you do not have access to it.
hu: '@link_path' vagy érvénytelen vagy nincs hozzá megfelelő jogosultság.
