Site Meta (8.x-1.6) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: Path
mr: रस्ता

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक
