Site Meta (8.x-1.6) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Alias
my: နာမည်အတု

en: About
my: အကြောင်း
