Site Meta (8.x-1.6) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Name
ne: नाम

en: Path
ne: मार्ग

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक

en: Alias
ne: उपनाम

en: About
ne: बारेमा
