Site Meta (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Path
nl: Pad

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Existing system path
nl: Bestaand systeempad

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: About
nl: Over

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Either the path '@link_path' is invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '@link_path' is niet correct, of u hebt er geen toegang toe.
