Site Meta (8.x-1.6) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Name
nn: Namn

en: Path
nn: Sti

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av
