Site Meta (8.x-1.6) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Path
ps: يونلور

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Alias
ps: پورنوم

en: About
ps: په اړه
