Site Meta (8.x-1.6) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Path
sl: Pot

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Existing system path
sl: Obstoječi sistemski naslov

en: Alias
sl: Vzdevek

en: About
sl: O modulu
