Site Meta (8.x-1.7) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Existing system path
dz: རིམ་ལུགས་འགྲུལ་ལམ་ཡོད་མི།

en: Alias
dz: མིང་གཞན།
