Site Meta (8.x-1.7) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Name
kk: Аты

en: Path
kk: Жол

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Existing system path
kk: Жүйелік жол

en: Alias
kk: Лақап ат
