Site Meta (8.x-1.7) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Description
ms: Huraian

en: Name
ms: Nama

en: Path
ms: Laluan

en: Keywords
ms: Kata kunci

en: Created
ms: Diciptakan

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Existing system path
ms: Laluan sistem sedia ada

en: About
ms: Perihal
