Site Meta (8.x-1.7) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Path
pl: Ścieżka

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Existing system path
pl: Obecna ścieżka

en: Changed
pl: Zmieniono

en: About
pl: O stronie

en: Either the path '@link_path' is invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka '@link_path' jest nieprawidłowa lub brak do niej dostępu.
