Site Meta (8.x-1.6) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: Path
ar: المسار

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Existing system path
ar: مسار نظام موجود سابقا

en: Changed
ar: تم التغير

en: Alias
ar: البديل

en: About
ar: حول
