Sitename By Path (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: List
fr: Lister

en: Edit
fr: Modifier

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Add
fr: Ajouter

en: Path
fr: Chemin

en: Add Item
fr: Ajouter un élément

en: No entries available.
fr: Aucun message disponible

en: Delete it!
fr: Le(La) supprimer !

en: Nevermind
fr: Peu importe
