Site Search 360 (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Main
ca: Principal

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: About
ca: Detalls

en: Administer settings
ca: Administreu els paràmetres

en: Client error
ca: Error de client
