Site Search 360 (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Main
nl: Hoofd

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: About
nl: Over

en: Skipped
nl: Overgeslagen

en: Indexed
nl: Geïndexeerd

en: Administer settings
nl: Instellingen beheren

en: Client error
nl: Fout in client-applicatie
