Site Search 360 (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Main
ru: Основная

en: Miscellaneous
ru: Разное

en: About
ru: Информация

en: Skipped
ru: Пропущено

en: Indexed
ru: Проиндексировано

en: Administer settings
ru: Управление настройками

en: Index status
ru: Состояние индекса

en: Client error
ru: Ошибка клиента
