Site Search 360 (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Main
tr: Ana

en: Miscellaneous
tr: Çeşitli

en: About
tr: Hakkında

en: Indexed
tr: Dizinlenmiş

en: Administer settings
tr: Ayarları yönet
