Site Search 360 (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Main
hu: Fő

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: About
hu: Leírás

en: Skipped
hu: Kihagyva

en: Indexed
hu: Indexelve

en: Administer settings
hu: Beállítások adminisztrációja

en: Index status
hu: Indexelés állapota

en: Client error
hu: Klienshiba
