Site Search 360 (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Main
de: Haupt

en: Page size
de: Seitengröße

en: Miscellaneous
de: Diverses

en: About
de: Über

en: Skipped
de: Übersprungen

en: Server error
de: Serverfehler

en: Indexed
de: Indiziert

en: Administer settings
de: Einstellungen verwalten

en: Index status
de: Index Status

en: Client error
de: Clientfehler
