Site Search 360 (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Main
fr: Principal

en: Miscellaneous
fr: Divers

en: About
fr: À propos

en: Skipped
fr: Ignoré

en: Indexed
fr: Indexé

en: Administer settings
fr: Administrer les paramètres

en: Index status
fr: Statut de l'index

en: Client error
fr: Erreur client
