Site Search 360 (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Main
ja: メイン

en: Miscellaneous
ja: その他

en: About
ja: アバウト

en: Indexed
ja: インデックス済

en: Administer settings
ja: 管理者設定

en: Index status
ja: インデックスのステータス
