Sitewide Alert (2.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Active
fa: فعال

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: N/A
fa: هیچ

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Other
fa: ساير

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Revert
fa: بازگشت

en: Style
fa: سبک

en: Revisions for %title
fa: بازبینی‌های %title

en: Revision
fa: بازبینی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Revision of %title from %date
fa: بازبینی %title از %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید به بازبینی %revision-date برگردید؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fa: آیا از حذف بازبینی مربوط به تاریخ %revision-date اطمینان دارید؟

en: About
fa: درباره

en: Scheduling
fa: زمان‌بندی

en: By @name on @date
fa: توسط @name در @date

en: By @name
fa: توسط @name

en: Copy of the revision from %date.
fa: کپی نسخه %date

en: Restricted to certain pages
fa: محدود یه صفحه‌های خاص
