Sitewide Alert (2.2.0) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Revisions
sv: Versioner

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Authored by
sv: Författad av

en: Other
sv: Övriga

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Revert
sv: Återställ

en: Style
sv: Stil

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Changed
sv: Ändrad

en: Revision of %title from %date
sv: Version av %title från %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill återställa till versionen från %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: About
sv: Om

en: Scheduling
sv: Schemaläggning

en: close
sv: stäng

en: Delete all revisions
sv: Radera alla versioner

en: Scheduled
sv: Schemalagd

en: By @name on @date
sv: Av @name @date

en: By @name
sv: Av @name

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: Restricted to certain pages
sv: Begränsad till vissa sidor

en: Not scheduled
sv: Ej schemalagd

en: Edit %label
sv: Redigera %label

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: Revision translation affected
sv: Översatt version berörd

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
sv: Indikerar om den senaste redigeringen av en översättning hör till nuvarande version.

en: @date by @username
sv: @date av @username
