Sitewide Alert (2.2.0) - en to tr translation catalogue (37 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Active
tr: Etkin

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Other
tr: Diğer

en: Authoring information
tr: Yazarlık Bilgileri

en: Revert
tr: Geri al

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: All pages
tr: Tüm sayfalar

en: Changed
tr: Değişti

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: About
tr: Hakkında

en: Scheduling
tr: Zamanlama

en: close
tr: kapat

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: By @name on @date
tr: @name tarafından @date tarihinde

en: By @name
tr: @name tarafından

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Restricted to certain pages
tr: Belli sayfalara kısıtlı

en: Edit %label
tr: %label etiketini düzenle

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al

en: Authored on @date
tr: @date tarihinde yazıldı
