Sitewide Alert (3.0.1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: N/A
ku: نییە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Other
ku: هیتر

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: About
ku: دەربارە

en: By @name on @date
ku: لەلایەن @name لە ڕێکەوتی @date

en: By @name
ku: لەلایەن @name

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.
