Sitewide Alert (3.1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Other
jv: Liyané

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: About
jv: Ngenani

en: By @name on @date
jv: Nang @name tanggal @date

en: By @name
jv: Nang @name

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu
