Sitewide Alert (3.1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Other
oc: Autre

en: Authoring information
oc: Informacions de publicacion

en: Revert
oc: Restablir

en: Style
oc: Estil

en: Revisions for %title
oc: Revisions per « %title »

en: All pages
oc: Totas las paginas

en: Changed
oc: Modificat

en: Revision of %title from %date
oc: Revision de %title del %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
oc: Sètz segur que volètz tornar a la version del %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
oc: Sètz segur que volètz suprimir la version del %revision-date ?

en: About
oc: A prepaus

en: By @name on @date
oc: Per @name lo @date

en: By @name
oc: Per @name

en: Copy of the revision from %date.
oc: Copiar la version del %date.

en: Restricted to certain pages
oc: Reservat a d'unas paginas
