Sitewide Alert (3.1.0) - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Edit
ms: Sunting

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Created
ms: Diciptakan

en: Active
ms: Aktif

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Other
ms: Lain-lain

en: Authoring information
ms: Maklumat pengarangan

en: Revert
ms: Kembali ke keadaan asal

en: Revisions for %title
ms: Semakan bagi %title

en: Revision
ms: Semakan

en: Revision of %title from %date
ms: Semakan %title dari %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin mengkembalikan semakan pada %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin memadamkan semakan pada %revision-date?

en: About
ms: Perihal

en: By @name on @date
ms: Oleh @name pada @date

en: By @name
ms: Oleh @name

en: Copy of the revision from %date.
ms: Salin semakan dari %date.

en: Restricted to certain pages
ms: Terbatas pada halaman-halaman tertentu
