Sitewide Alert (3.1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Active
ps: فعال

en: Other
ps: نور

en: Style
ps: ډول

en: Revision
ps: بياكتون

en: About
ps: په اړه

en: By @name
ps: پر @name
