Sitewide Alert (3.1.1) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Other
el: Άλλο

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Style
el: Στυλ

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: About
el: Περί

en: Delete all revisions
el: Διαγραφή όλων των αναθεωρήσεων

en: By @name on @date
el: Από @name στις @date

en: By @name
el: Από @name

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Restricted to certain pages
el: Περιορίζεται σε ορισμένες σελίδες

en: Edit %label
el: Επεξεργασία %label
