Sitewide Alert (3.1.1) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: N/A
ro: N/D

en: Authored by
ro: Autor

en: Other
ro: Altele

en: Authoring information
ro: Informații despre autor

en: Revert
ro: Revenire

en: Style
ro: Stil

en: Revisions for %title
ro: Revizii pentru %title

en: Revision
ro: Revizie

en: Changed
ro: Schimbat

en: Revision of %title from %date
ro: Revizia %title de la data %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ro: Sigur doriți revenirea la revizia din %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ro: Sigur doriți să ștergeți revizia din %revision-date?

en: About
ro: Despre

en: close
ro: închide

en: Delete all revisions
ro: Ștergeți toate revizuirile

en: By @name on @date
ro: De @name la @date

en: By @name
ro: De @name

en: Copy of the revision from %date.
ro: Copie a reviziei de la data de %date.

en: Current revision
ro: Revizie actuală

en: Restricted to certain pages
ro: Limitat la anumite pagini

en: Edit %label
ro: Editează %label

en: Revision translation affected
ro: Revizuirea traducerii afectate

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ro: Indică dacă ultima modificare a traducerii aparține reviziei curente.

en: @date by @username
ro: @date de către @username

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ro: Sunteți sigur că vreți să întoarceți traducerea @language la revizia din %revision-date?

en: Revert content shared among translations
ro: Întoarceți conținutul împărțit între traduceri

en: Authored on @date
ro: Creat pe @date
