Sitewide Alert (8.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: N/A
ca: No aplica

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Other
ca: Altres

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Style
ca: Estil

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: About
ca: Detalls

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Scheduled
ca: Programat

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username
