Sitewide Alert (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Revisions
sk: Revízie

en: Authored by
sk: Autor

en: Other
sk: Ostatné

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Style
sk: Štýl

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: About
sk: Informácie o

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia
