Sitewide Alerts (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Por defeito

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Warning
pt: Aviso

en: General
pt: Geral

en: External
pt: Externo

en: 1 Day
pt: 1 Dia

en: 1 Week
pt: 1 Semana

en: 1 Year
pt: 1 Ano

en: About
pt: Sobre

en: Internal
pt: Interno
