Sitewide Alerts (1.0.0-rc2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Warning
ps: خبرتيا

en: General
ps: ټوليز

en: 1 Day
ps: ۱ ورځ
