Sitewide Alerts (1.0.0-rc2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Warning
th: การเตือน

en: General
th: ทั่วไป

en: External
th: ภายนอก

en: 1 Week
th: ภายใน 1 อาทิตย์

en: 1 Month
th: ภายใน 1 เดือน
