Sitewide Alerts (1.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: General
ka: ზოგადი

en: External
ka: გარე
