Sitewide Alerts (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Warning
fa: هشدار

en: General
fa: عمومی

en: External
fa: خارجی

en: 1 Day
fa: ۱ روز

en: 1 Week
fa: ۱ هفته

en: 1 Month
fa: ۱ ماه

en: 1 Year
fa: ۱ سال

en: About
fa: درباره
