Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Position
am: ቦታ

en: Close
am: ዝጋ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Translate
am: ተርጉም

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
