Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (34 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Administration
bg: Администриране

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: View
bg: Прегледай

en: Bottom
bg: Дъно

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Authored on
bg: Написано на

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Translate
bg: Преведи

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
