Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Bottom
eu: Behean

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Position
eu: Kokapena

en: Close
eu: Itxi

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Keys
eu: Giltzak

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Translate
eu: Itzuli

en: Save order
eu: Eskaria gorde

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu

en: Update preview
eu: Aurreikuspena eguneratu
