Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: On
ht: Ouvè

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Changed
ht: Chanje
