Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Language
is: Tungumál

en: Administration
is: Stjórnun

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Off
is: Af

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Position
is: Staðsetning

en: Close
is: Loka

en: Revision
is: Útgáfa

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: - Select -
is: - Velja -

en: Translate
is: Þýða

en: Save order
is: Vista pöntun
